Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Teknik Destek

Sağlayacağımız beyaz eşyalar konusundaki teknik destek ihtiyacınıza göre çeşitli alanlarda olabilir. Teknik yardım denildiğinde ilk akla gelen her ne kadar tamir olsa da servislerin çeşitli hizmetleri vardır. Bunların en başında ürünlerin düzenli olarak kontrolden geçmesi gelir. Bakım çalışmaları olarak adlandırılan bu kontroller periyodik olarak gerçekleştirilir.

Her ürün için marka tarafından belirlenen periyotlar kontrol için mevcuttur. Bunun sağlanması ne yazık ki tüketiciler tarafından sıkça ihmal edilen bir durumdur. Bu yaşam koşulları ve şeklimiz düşünüldüğünde gayet anlaşılır bir durumdur. Çünkü, çoğu insan bir sorun çıkmadığı sürece beyaz eşyaların da çeşitli ihtiyaçları olacağını aklına getiremez. Oysa, bunlar kullanma kılavuzlarında belirtilmiştir.

Genelde bu ihmallerin sonuçlarının hemen ortaya çıkmayacağı düşünülür. Fakat realite hiç de öyle değildir. Çünkü, sorun çıkmadan teknik destek almamak ürünlerin verimliliğinde düşüşe neden olacaktır. Örnek olarak; bir bulaşık makinesi zamanla meydana gelen fıskiye delikleri tıkanıkları ya da filtredeki birikmeler sonucu normalde gerçekleştireceğinden daha zayıf bir temizlik gerçekleştirebilir. Aynı şekilde, bu durum çamaşır makineleri ya da elektrik süpürgeleri için de geçerlidir.

Temizlik için kullanılan ürünlerde durum böyleyken, sağlık üzerine etkisi olanlar da daha önemlidir. Buzdolapları gıdaların tazeliğini tam olarak sağlayamazsa bizler de almamız gereken vitamin ve mineral gibi faydalı elementleri eksik almış oluruz. Ya da bakımı eksik kalmış bir klima havanın arındırılması görevini sağlamak bir yana kirleticiye dahi dönüşebilir. Bu da solunum yolu rahatsızlıklarına varan sonuçlara sebebiyet verebilir.

İlaveten, desteğimize başvurabileceğiniz bir konu da montajdır. Satın alma gerçekleştiğinde genelde tüm modeller kurulur ve çalışır durumdadır. Bu işlemler yetkili satıcıların aracılığıyla yönlendirilecek olan yetkili servisler tarafından halledilir. Ama, bir de yer değiştirme durumu vardır. Taşınma gibi özel anlar da bu şekilde değerlendirilmelidir. Yaşam alanı değişirken yeri değişecek olan cihazlar aynı koşullara tabii olarak montaj aşamalarından geçmelidir. Kurulumun değeri tüm konforu etkileyeceği için önemlidir.

Özetle, teknik destek alma zamanı sadece bir sorun yaşandığı an değildir. Öncesinde, kontrol ya da kurulum amaçlı ve sorunlara karşı tedbir olarak da yardım almak gerekir. Başta da belirttiğimiz üzere bu işlemlerin hangi sıklıkta yapılması gerektiği kullanma kılavuzlarında yer alır. Eğer, saklamadıysanız ya da kaybettiyseniz yenisini isteyebilir ya da bu konuda da yardım alabilirsiniz.

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Beyaz Eşya Servis İstanbul

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul