Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Sektörel

Beyaz eşya alanı sektörel olarak sürekli bir gelişim ve genişleme içindedir. Uzun ve kısa vadede karşımıza çıkan bu faktör tüketicilerin karşısına çok sayıda seçenek çıkarmakla beraber her sarın alınan cihazın bir öncekinden çok daha iyi olmasını da beraberinde getirir.

Gerek marka gerekse model olarak çok sayıda seçenek olması ilk bakışta kafa karıştırıcı gibi görülebilir. Fakat, kesinlikle kullanıcı için oldukça yararlı bir durumdur. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarına en uygun olan ürünü seçebilecekler ve gereksiz enerji sarfiyatından da kurtulacaklardır. Çünkü, ihtiyacın altında kapasiteye ait bir ürün almak düşünülmez. Ve en yakın olan hatta bir üstü model seçilir. Skalanın genişliği üst model seçiminden kaynaklanabilecek tüketimin önüne geçmede yardımcıdır.

Sektörün bu denli büyük bir ivmeyle büyümesinin bir kaç sebebi vardır. Bunların başında alınan hizmetin gerekliliği ve kalitesi yer alır. Düşünüldüğünde, pek çok marka cihazlarını son derece dayanıklı olarak ve büyük çalışmalar sonucunda üretmektedir. Çok sayıda deney ve test aşaması da cabasıdır. Bu sayede kullanıcıların büyük bir çoğunluğu sahip oldukları üründen son derece memnundur. Çeşitli koşullardan dolayı istisnalar da olacaktır. Ama, bunları değerlendirirken, sektörel büyüklüğü göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Büyüklükten kasıt, bir kişi buzdolabından memnun olmadığında aynı buzdolabının kaç evde daha kullanıldığı ve kaçının memnun olduğuna da bakılmalıdır. Memnuniyetsizliğin sebebi genellikle uygun olmayan ürün seçiminden kaynaklanmaktadır. Arızalar genele bakıldığında aslında nadirdir. Çünkü, bu ürünler genel olarak hemen her evde bulunurlar. Bu denli gelişimin sebebi de aslında tam olarak budur.

Her evde bir buzdolabının bulunması demek ve inşaat alanındaki faaliyetlere paralel olarak yaşan alanı sayısındaki artış düşünüldüğünde gelişimin nasıl kaçınılmaz olduğu görülecektir. Çok büyük bir pazar oluşmuştur. Ve bu pazardan payını almak isteyen markalar her geçen gün cihaz kalitesini arttırmak zorundadır.

Bizlerde aynı şekilde teknik servis olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek zorundayız. Bunun farkında olmak demek müşterilerin de kalıcı olması demektir. Bizler 20 yıldır faaliyet sürdürdüğümüz bu alanda varlığımızı bu anlayışımıza borçluyuz.

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Beyaz Eşya Servis İstanbul

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul