Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Periyodik Bakım

periyodik bakım

Periyodik bakım yaptırmak, sahip olduğunuz ürünler için oldukça faydalı olmakla beraber bu faydalar, çeşitli şekillerde kendisini göstermektedir. Bu etki ilk olarak cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamak olarak kendini gösterir. Hemen her elektronik ve gazla çalışan beyaz eşya modeli için bu geçerlidir.

İkinci etki ise var olan performansın hissedilir şekilde artış göstermesidir. Kullanım esnasında geçen süre bir takım dış etkilere maruz kalmayı beraberinde getirir. Çünkü, her çalışma ortamında çok sayıda dış etmen vardır. Bunlara örnek olarak havadaki ya da sudaki kirleticiler gösterilebilir. Bu etkiler performansa doğrudan etki ederek geçen süreyle birlikte çalışmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.

Kontrol çalışması bahsettiğimiz dış etmenlerin getirdiği etkileri de azaltmaya yönelik olacaktır. Üstelik, periyodik olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilmeleri zamana karşı sağlanmış etkili bir kazanımdır. Bu etkiler sadece performansı değil enerji verimliliğini de etkileyebilir. Cihazları henüz hiçbir etkiye maruz kalmadıkları zamanki verimliliklerine yaklaştırmanın neredeyse tek yolu budur.

Markası her ne olursa olsun, tüm beyaz eşyalarınızı düzenli olarak uzman kontrolünden geçirmek isterseniz firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Bizler uzman bakım teknisyenlerimizle İstanbul içinde sizlere en verimli hizmeti sunmak adına büyük bir gayretle çalışmaktayız.

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Beyaz Eşya Servis İstanbul

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul