Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Tıkanıklıklar

Ocak gözlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, performansta gözle görülür bir düşüşe sebep olabilir. Bunun nedeni alevlerin eşit bir şekilde dağılımına engel teşkil etmedir. Ayrıca sesli yanma gibi durumlar da söz konusu olabilir. Temiz gözler ve borulardan rahatlıkla geçecek olan gaz, bir tıkanıklıkla karşılaştığında akışta zorlanacaktır.

Verimli bir pişirmenin sağlanabilmesi gazlı modellerde akışkan yanıcının sistemde rahat hareket edebilmesine bağlıdır. Çünkü, üretim aşamasından itibaren tüm önlemler kesinti olmaması üzerine alınmaktadır. Üstüne üstlük, bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için bazı zaman periyotları belirlenmiştir. Bu periyotlar içinde tüketicilere cihazlarını kontrolden geçirmeleri söylenir.

Bu söylem sözlü uyarı biçiminde olabileceği gibi, yazılı talimatlarda da geçebilir. Her model ve markanın sadece kendisinde var olan özel fonksiyonları olabilir. Dolayısıyla, hangi modeli kullanacak isek, satın alırken bakım işlemlerinin nasıl olacağını sormakta fayda vardır. Hatta, mümkünse yetkili servislerden direk periyodik bakım hizmetini takip etmeleri istenebilir. Böyle bir hizmet verip vermedikleri sorulabilir.

Tüketiciler özellikle kullanmakta oldukları ürünler sorunsuz çalıştığında bakım yaptırmayı ihmal edebilmektedir. Bunun zamanının geldiği kullanıcılar tarafından takip edileceğine teknik servisler tarafından yapılsa daha sağlıklı olur. Çünkü, başta da söylediğimiz gibi tüketiciler bu konuyu ihmal edebilmektedir.

İhmal durumu söz konusu olduğunda ise zaman içinde meydana gelen birikimler bize tıkanıklıklar olarak dönebilir. Temizlenmesi ve kontrolü ise yine uzman teknisyen denetiminde olmalıdır. Çünkü, ürünlerin güvenle kullanılabilmesi profesyonellerin sağlayacağı hizmetle mümkün olacaktır.

yetkili servis
 Tıkanıklıklar
 Gaz Ayarı
 İndüksiyon
 Brülör
 Alırken

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

ocak servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul