Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Önemli Noktalar

Pişirme ürünleri için seçim aşamasından, kurulum ve kullanım aşamalarına kadar devamlı olarak dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunlar ürünlerin korunmasıyla alakalı olduğu kadar kişilerin güvenliği açısından da önemlidir. Çünkü, güvenlik konuları ısının kullanıldığı her alanda öncelikli konulardır.

Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken, en başta kullanılacağı alana uygun olup olmadığıdır. Havalandırması olmayan yerlerde gazlı ürünlerin kullanılması doğru olmaz. Üstelik, yer bakımından etrafta bulunması muhtemel eşyalar dahi düşünülerek boyutları ona göre olan bir model seçmek gerekir. İhtiyacın karşılanabilmesi de diğer bir husus olarak dikkate alınır.

Kurulum aşamasında ise dikkat edilmesi gereken çok daha fazla önemli noktalar bulunur. Bunların neler olduğunu düşünmek yerine teknik destek alınması daha etkili bir çözüm olacaktır. Örneğin bir fırının yerine yerleştirmesi tamamlanmadan gaz bağlantısı yapılmaz. Bu kural tıpkı diğerleri gibi araştırma ve tecrübeler ışığında konulmuştur. Dolayısıyla sorgulamak yerine doğrudan uyulması gereklidir.

Kıpırdama gibi tehlikeli durumlardan kaçınmak amacıyla sağlam zemin üzerine yerleştirme yapılır. Yumuşak zemin tercih edilmez. Hele ki özellikle restoran gibi profesyonel mutfaklarda da görülebilen raylı sistemler üzerine oturtularak kullanım büyük sakıncalar doğurur.

yetkili servis
 Aga
 Bertazzoni
 Lacanche
 La Cornue
 Ankastre
 Elektriğin Kullanılması
 Gazlı Modeller
 İlk Kullanım
 Isı Ayarı
 Önemli Noktalar
 Yenilenme

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

kuzineli fırın servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul