Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Isı Ayarı

Mutfak gereçlerinde ısı ayarı otomatik olarak dokunmatik ekrandan yapılabileceği gibi düğmeler yardımıyla da yapılabilir. Bu kullandığınız fırının modeline göre değişen bir durumdur. İlaveten, oluşacak arızalar da her modelde farklı olacağından tamir için izlenecek yol da ona göre seçilecektir.

Isı ayarı için dokunmatik olmayan modellerde bastırarak çevirdiğimiz düğmeler, çeşitli nedenlerden dolayı sorun yaşayabilir. Özellikle çok eski modellerde uzun süreli kullanım sonucunda yalama olarak bastırarak dönme özelliğini yitirebilir. Düğmenin sabitlenmesini sağlayan kısımda da bir sorun olmuş olabilir. Bunlar kontrol edilerek gerekli düzeltmeler ve parça değişiklikleri yapılarak eski haline kolayca döner.

Bastırmadan dönmesinden söz ederken, bir de hiç dönmemesinin söz konusu olduğu durumlar vardır. Bu kirden kaynaklandığında uygun temizlik işlemleri yapılarak giderilir. Bir de yağ eksikliği bu soruna sebep olabilmektedir. Çünkü her düğmenin içinde bir miktar yağ mevcuttur.

Bunlar giderilmesi kolay basit sorunlardır. Karşılaşılabilecek en riskli sorun ise gaz kaçağıdır. Böyle bir durum yaşandığında doğal gazlı sistem kullananlar kendilerine önceden bildirildiği şekilde güvenlik önlemlerini almalıdırlar. Isı yarı ile ilgili arızalar nispeten üstesinden gelinmesi daha kolay olanlardır.

yetkili servis
 Aga
 Bertazzoni
 Lacanche
 La Cornue
 Ankastre
 Elektriğin Kullanılması
 Gazlı Modeller
 İlk Kullanım
 Isı Ayarı
 Önemli Noktalar
 Yenilenme

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

kuzineli fırın servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul