Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

İlk Kullanım

Tüm elektronik cihazlarda ilk kullanım için dikkat edilmesi gereken çok sayıda nokta olup, bunlar montaj ekipleri tarafından tüketiciye bildirilmelidir. Fırınların ilk defa kullanılacağı zamanlarda da bu durum geçerlidir. Tıpkı, diğer ürünlerde olduğu gibi kendine has özelliklerine göre bu bilgilendirme yapılır.

Zaman ayarlaması olan modeller ilk kullanım için saatin ayarlanmasına gerek duyabileceği için modele göre tüketici bu konuda uyarılmalıdır. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisinde de bazı markaların bazı modellerinde bu durum geçerli olabilmektedir. Çok kullanılmayacağı sabaha karşı gibi zamanlarda saatler tasarruf amacıyla daha az parlak gözükebilir. Bunun arıza olmadığı sadece daha az elektrik harcanması için düşünülmüş bir önlem olduğu bilinir.

Bazı cihazların ilk defa çalıştırılacağı zaman önce boş olarak çalışması istenebilir. Bunun sebebi içinde kullanılan bir takım malzemelerin ilk defa ısıyla karşılaştıklarında kötü bir kokuya sebep olacak olmalarıdır. Genelde, en üst düzeyde ısıyla yapılması beklenen bu işlemin yarım saatten fazla sürmesi istenebilir.

Bu genel konular, her türe göre farklılaşabileceği için, yapılması gereken 3 şey vardır. Birincisi, kullanma kılavuzunun sonuna kadar okunduğundan emin olmaktır. İkincisi ise, montaj ekibinden gerekli bilgilerin alınması ve akla takılan sorular için teknik servisleri aramaktan çekinilmemesidir. Son şey de, her zaman belirtildiği şekilde kullanmak gerektiğinin unutulmamasıdır.

yetkili servis
 Aga
 Bertazzoni
 Lacanche
 La Cornue
 Ankastre
 Elektriğin Kullanılması
 Gazlı Modeller
 İlk Kullanım
 Isı Ayarı
 Önemli Noktalar
 Yenilenme

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

kuzineli fırın servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul