Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Gazlı Modeller

gazlı modeller

Restoran ve kafeterya gibi işletmelerde ve evlerimizde sıklıkla kullanılan gazlı modeller gerekli parça değişiklikleriyle tüm gaz çeşitlerine uyarlanabilirler. Mutfak tüpü diye tabir ettiğimiz tüpgazla çalışabilecekleri gibi doğal gaz sistemleriyle de uyumlu hale getirilebilirler. Bunun için sadece enjektör değişikliği yeterli olacaktır.

Genel olarak söz etmek gerekirse ortalama bir fırın iki bölümden oluşmaktadır. Yanma işleminin çeşidi pişirme şekline göre belirlenir. Örneğin; üst kısımlar kızartmalar için uygun hale getirilirken, alt bölmeler ise normal pişirme işleri için kullanılabilir. Yanma herhangi bir nedenle durduğu taktirde içeriye az dönmemesi için üretim aşamasında çeşitli tedbirler alınır. Çünkü, güvenlik tüm diğer tasarruf, performans gibi konulardan önce gelir.

Sıcaklığın otomatik olarak istenilen düzeyde tutulması için çeşitli programlamalar mevcuttur. Fakat, asıl işi basit bir termostat gerçekleştirir. Pişirme işlemi sıcaklık ve ısıyla gerçekleştiğinden ötürü kullanılan malzemelerin ısı dayanımının yüksek olması gerekmektedir. Üreticiler buna göre tasarladıkları cihazlara günümüzde çok sayıda ek özellik de ekleyebilmektedir.

yetkili servis
 Aga
 Bertazzoni
 Lacanche
 La Cornue
 Ankastre
 Elektriğin Kullanılması
 Gazlı Modeller
 İlk Kullanım
 Isı Ayarı
 Önemli Noktalar
 Yenilenme

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

kuzineli fırın servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul