Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Ankastre

ankastre fırın

Ankastre kelime anlamı olarak kısaca gömme olarak adlandırılabileceği gibi bir yere sokularak sabitlenme anlamındadır. Ülkemizde en çok mutfaklar için kullanmakta olduğumuz bu tabir, mimarlık ve dekorasyon gibi alanlarda da sıkça kullanılmaktadır. Fakat, halk arasında ankastre denildiğinde ilk akla gelen mutfaklardır.

Tahta malzeme kullanılabileceği gibi duvarlarda kullanılan malzemeden de ankastre mutfak ürünleri için yer hazırlanabilir. Malzeme seçilirken en önemli unsur ısıya olan dayanımıdır. Çünkü, hemen her beyaz eşya etrafa ısı yayarak çalışır. Aksi taktirde mutfak mobilyaları ısıya dayanamayacağı için zamanla yıpranarak zarar görür.

Bir diğer önemli konu da havalandırma kanallarının uygunluğudur. Isı bir şekilde dışarı çıkmalı ve temiz havayla sıcak hava yer değiştirebilmelidir. Ankastre fırınlar seçim aşamasında ilk bakılacak olan ona ayrılan yere uygun boyutlara sahip olup olmadığıdır.

Bu tarz mutfaklara beyaz eşya seçimi yapılırken yetkili satıcılarınızın mutfağınızı ya da şemasını görmesinde fayda vardır. Çünkü, ancak bu sayede size uygun seçenekleri önünüze koyabilirler. Boyutlarını tam olarak bildirmeniz de çoğu zaman yeterli olabilmektedir. Fakat, ilave olarak teknik servis elemanlarından da fikir almak yararlıdır.

yetkili servis
 Aga
 Bertazzoni
 Lacanche
 La Cornue
 Ankastre
 Elektriğin Kullanılması
 Gazlı Modeller
 İlk Kullanım
 Isı Ayarı
 Önemli Noktalar
 Yenilenme

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

kuzineli fırın servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul