Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Uç Aparatları

uç aparatları

Süpürgelerde bulunan uç aparatları rahat bir temizlik sağlamak üzere dizayn edilmiş olup, farklı bölgeler için değişik şekillerde olabilmektedir. Koltukların oturma kısmı ve yaslanma kısımları arasında kalan kısım ya da minder araları için ince yassı şekilde olurken, yüzey temizliğinde daha yayvan bir şekilde tasarlanırlar.

Temas ettikleri mobilyalar ya da kapı kenarları gibi yüzeyleri zedelememek üzere tasarlanmaları gerekir. Aksi halde çizilme gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Fırçalı uç aparatları ise, yerde özellikle de halı gibi tüylü yüzeylerde bulunan saçları almakta oldukça etkilidir.

Saçlar devamlı dökülen ve yenilenen bir yapıdadır ve sağlıklı bir insan ortalama olarak günde 100'e kadar saç telini kaybediyor olabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Hatta, bu sayı 200'leri bile mevsimsel olarak belli dönemlerde daha fazla olmak üzere bulabilmektedir. Fakat, özellikle uzun saçlı insanlar için bu durum ev temizliğinde zorlayıcı olabilmektedir. Neyse ki, bunların giderilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış çok sayıda süpürge aparatı mevcuttur.

Daha bahsetmediğimiz, onlarca çeşidi mevcut olan bu parçaların da belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için de kullanıcılar kılavuzlardan yardım alabilir ya da teknik servislere danışarak bu konuda bilgi alabilirler. Firmamızı da bilgilenmek amacıyla merak ettiğiniz tüm sorular için teknik konularda arayabilirsiniz.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul