Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Toz Hazneleri

toz hazneleri

Çeşitli cihazların toz hazneleri hem kapasite açısından hem de çalışma şeklinden dolayı farklılıklarla piyasaya sürülmektedir. Bazıları toz torbası kullanırken bazı modeller ise torbasız üretilir. Karar aşamasında daha önce ürünlerle deneyimi olmuş kişilerden fikir almak faydalı olacaktır.

Her iki çeşidinde kendine has avantajları ve dezavantajları olmakla beraber, toz torbalı modeller kullanım açısından daha eskidir. Torba olmadan gerçekleşen kullanım ilk olarak şarjlı küçük cihazlarda boy göstermiştir. Çünkü, kullanım şekilleri itibariyle buna oldukça müsaittirler. Genelde küçük işler için kullanıldıklarından hemen boşaltılarak yerine konmaları mümkündür.

Torbalı Modeler: Bunlar ev tipi kullanımda ilk üretilen cihaz çeşididir. Oldukça pratik bir şekilde gösterge dolduğunda değiştirilmek suretiyle yenilenebilirler. Takıp çıkarılmaları kolaydır. Eski modellerde dezavantaj olarak çekim gücündeki azalma vardı. Fakat, bu yeni üretilen cihazların sahip olduğu özelliklerle ortadan kaldırıldı. Toz hazneleri doldukça çekim gücünde bir düşüş yaşanabilmekteydi.

Hala devam eden istenmeyen durum ise zaman içinde devamlı olarak bu torbaların satın alınmasının gereğidir. Gayet uzun süre dayanabilseler bile, elbet bir gün biteceklerdir. Zaten, diğer modellerin ortaya çıkmasında etkili olan durum da budur.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul