Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Torbasız Cihazlar

Süpürme gereçleri içinde son yıllarda sıklıkla tercih edilen torbasız cihazlar, çeşitli faydalara sahiptir. Bu faydaların başında torba satın alma ihtiyacının ortadan kalkması gelir. Zaten, üretilmeleri ve geliştirilmelerinde ki ana neden budur. Diğer bir neden de üstün performans yakalamanın daha kolay olmasıdır. Fakat, elbette çeşitli dezavantajları da vardır.

İlk olarak nispeten daha küçük olan şarj kullanan ürünlerde görülseler de, günümüzde genel ev temizliği için kullanılan güçlü cihazların da bu şekilde üretilmesinde artış görülmektedir. Torba derdinin ortadan kalkması ve üstün performans açısından oldukça güzeldir.

Sağladığı kolaylıkların yanında bir takım zorlukları da vardır. Sulu ya da susuz olsun, torbasız cihazlar, toplanan kirlerin görülmesine olanak verir. Bu kimilerine göre iyi iken, bazılarına göre de kötüdür. Çünkü, evden çıkan pisliği görmek alınması gereken bir önlem varsa bunu hızlandırır. Ama, kimisi de hiç görmek istemez.

Bir de temizlik konusu vardır. Yani, cihazın kendi temizliği, bu modellerde bu işlemlerin yapılması da her ne kadar pek çok önlem alınmışsa bile can sıkıcı olabilmektedir. Sonuç olarak bu işlem de temizliğin bir parçası olduğundan göz ardı edilerek tercih yapılabilir. Fakat, en doğru sonucu verecek olan kişinin kendi yaşam şeklini ve tecrübelerini göz önünde bulundurmasıdır.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul