Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Sessiz Çalışma

sessiz çalışma

Bazı işlerin sessiz çalışma imkanı olmadığı için yapılması icap eden belli saatler vardır. Evin süpürülmesi de bunlardan biridir. Sebebiyse, geçmişte üretilen ürünlerin oldukça gürültülü bir şekilde çalışmasıdır. Oysa, piyasaya son yıllarda çıkmış olan sessiz çalışma özelliğine sahip pek çok ürün vardır.

Süpürme işlemi ev hanımları tarafından genelde mesai saatleri içinde gerçekleştirilen bir iştir. Çıkardığı gürültünün vereceği rahatsızlıktan kaynaklanan bu durum zaman içinde tamamen ortadan kalkacaktır. Çünkü, gitgide bu alana daha fazla önem verilmekte ve üstün ses yalıtımı özelliğiyle piyasaya sürümler artmaktadır.

Bosch ve diğer beyaz eşya markaları hiç durmadan insan hayatını kolaylaştırmanın ve konfor sağlamanın yeni yolarını bulmaktadır. Bunun için çok ciddi bilimsel araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Böylece, insanlara sadece kendisine uygun olan ürünü seçerek tadını çıkarmak kalmaktadır.

Kirlilik, sıcaklık, gürültü gibi insan hayatını konforlu olmaktan uzaklaştıran her konuya gün geçtikçe daha iyi çareler bulunmaktadır. Hız da bu faktörlerden birisidir. Tüm cihazlar gitgide daha hızlı ve daha sessiz çalışmaya başlarken performanslarında da gözle görülür bir artış meydana gelmektedir. İşte bu durum, bahsettiğimiz çalışmaların sonucudur.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul