Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Şarjlı Modeller

şarjlı

Süpürme gereçleri içinde yer alan şarjlı modeller genellikle, kısa süreli kullanım amacıyla mutfaktaki kırıntıları ya da bir köşede göze çarpan tozları almak üzere kullanılmaktaydı. Gelişmekte olan teknolojiyle beraber kullanım alanları da şarj süreleri ve kapasiteleriyle doğru orantılı şekilde artı. Modellerdeki çeşitlilik de aynı biçimde değişik ihtiyaçları karşılamak üzere farklılaşarak gelişti.

Bu şarjlı modeller üzerinde görülen en büyük avantaj, zaman tasarrufudur. Priz aramakla kablolarla harcanmayan zaman kolaylık sağlar. Üstelik, taşıması da rahat olduğu için anında kullanıma hazır hale gelerek istenilen süpürme işlemi gerçekleştirilir.

Her markanın farklı modelleri bulunmakla beraber Bosch, bu alanda öncü markalardandır. Ürettikleri ve piyasaya sürdükleri her ürün uzun uğraşların ve büyük bir emeğin eseridir. Özellikle izledikleri çevre dostu stratejiler de tercih edilmelerinde etkili olmaktadır. Çünkü, geleceği düşünmek aslında bugünü düşünmektir.

Bir diğer önemli avantajda, otomobil gibi temizliği zor yerlerde de kullanılabilmeleridir. Bu iş için üretilen özel modeller olduğu gibi, uygun herhangi bir cihaz da evden alınıp aracın yanına götürülerek kullanılabilir.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul