Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Sap Uzunluğu

Elektrikli süpürme gereçlerinde en önemli konulardan biri de sap uzunluğu ve yapısıdır. Bunun sebebi bu işlemlerin oldukça vakit alan ve yorucu sayılabilecek etkileri olmasıdır. Özellikle de teknolojiyle birlikte yaygınlaşan hareketsiz yaşam tarzları düşünüldüğünde bu konunun önemi daha da artmaktadır.

İcat edilen otomobiller ve diğer araçlar aslında çok da farkında olmadan gün geçtikçe insan sağlığına zarar vermektedir. Çünkü yürüme mesafeleri azalarak bacak ve bel kaslarının güçlenmesinin önüne geçmektedir. Bu da bel ağrısı gibi durumları daha sık karşılaşılan rahatsızlıklara dönüştürmüştür.

Ev hanımlarına hareket imkanı sağlayan spor dışındaki yegane iş temizliktir. Fakat, her hareketin dikkatli yapılarak sağlığa zarar vermeyecek şekilde yapılması gerekir. Dolayısıyla da temizlik esnasında ani eğilip kalkmalar ve uzun süren işlerdeki duruş bozuklukları ciddi rahatsızlık verici olabilir.

Her iş için, farklı durumlar söz konusu olabilse de bu konudaki süpürme işlemiyle ilgili en önemli ayrıntı sap uzunluğu olarak göze çarpar. Çünkü, dik bir duruşu sağlamak vücudun doğal dengesini bozmayacak şekilde olmalıdır. Dolayısıyla ayarlanabilir ürünler tercih etmekte fayda vardır.

Kısa saplı bir elektrik süpürgesi ile temizlik yapmak ciddi anlamda bel arısı yaratabilen bir durumdur. Bu hemen herkesin deneyimlerle onaylayacağı bir şeydir. Fakat, en doğru hareket tarzı için mümkünse bir uzmana danışmakta fayda vardır. İnternet ve benzeri ortamlardan yapılacak bilgi alımı bazen yanıltıcı olabilmektedir.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul