Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Kablosuz Kullanım

kablosuz süpürge

Tüm cihazlar içinde kablosuz kullanım özelliğine sahip olanlar, belki de en konforlu olanlardır. Çünkü, priz arama ve oda değiştirirken fiş takıp çıkarma dertleri bir anda ortadan kalkmış olur. Böylelikle tüketici zamandan ve kendi enerjisinden tasarruf etmiş olur.

Kabloların kapladığı yer her konuda evler için önemli bir sorundur. Çeşitli kablo kanalları ve duvar içinden geçirilen sistemler özellikle akıllı ev altyapısına sahip yapılar için bu konular nispeten çözülmüştür. Ama süpürgeler için de yıllardır alınan bir takım önlemler vardır. Mesela, yay sistemiyle otomatik olarak makine içine çekilme yıllardır kullanılmaktadır.

Geri dönüşlerde üstünden geçme derdi, priz arama uzatma kablosu kullanma, kıvrılma, bükülme gibi pek çok sorun kablosuz kullanım sağlayan cihazlarla ortadan kalkabilmektedir. Üstelik, günümüzde üretilen modeller güçlerinden ve verimliliklerinden de pek bir şey kaybetmemektedir.

Salondan arka odalara geçerken, cihaz taşımasında en çok dikkat edilmesi gereken ve takılma gibi problemler ortadan kalktığında kişinin konforunda önemli bir artış sağlanacaktır. Ayrıca, eğilip kalkma işlemi de azalacak, bel ve omurgamıza binen yük otomatikman hafiflemiş olacaktır.

yetkili servis
 Torbasız Cihazlar
 Parçalar
 Sessiz Çalışma
 Sap Uzunluğu
 Kablosuz Kullanım
 Şarjlı Modeller
 Uç Aparatları
 Toz Hazneleri

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

elektrik süpürgesi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul