Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Kurutma İşlemi

kurutma

Çoğu kişi tarafından tahmin edilecek olanın aksine, kurutma işlemi yıkamadan daha zordur. Bunun fiziksel ve kimyasal olarak pek çok açıklaması mevcuttur. Kurutma makinelerinin ayrıca üretilmeleri de bu nedenle ortaya çıkan bir durumdur. Çoğu insan kaliteli bir yıkamanın zor olduğunu düşünürken kurutmanın daha da zor olduğunu duymak onlara ilginç gelmektedir.

Aslında her iki işlem de arınma işlemidir. Birisi kirden, diğeri sudan... Kirden arındırılmada pek çok yardımcı etki vardır. Motorun sağladığı kuvvet, suyun kullanımı, kimyasal temizleyiciler ve sıcaklık etkisi bu işi oldukça kolaylaştırmaktadır. Sonraki aşama çamaşırların deterjandan ayrılmasıdır ki bu da yine su yardımıyla gerçekleşir.

Su moleküllerinin ayrışmasında kullanılan yöntemse tamburun hızlı bir şekilde döndürülmesiyle oluşan kuvvetin etkisidir. Bunun yanında nem faktörünün ve sıcaklığın kullanımı da işin içine girerek bu işlemi biraz daha kolaylaştırmaktadır. Eskiden merdaneli diye tabir edilen modellerde bu işlem için sıkma uygulanırdı. Sıkma da etkili bir yöntem olsa da hem yorucu hem de şimdiki kadar etkili değildi.

yetkili servis
 Tambur ve Motor
 Enerji Tüketimi
 Kurutma İşlemi
 Dış Yüzeyler
 Deterjan
 Çeşitlilik
 Çalışma Şekli
 Battaniye Yıkama
 Ayaklıklar

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

çamaşır makinesi servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul