Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Enerji Tüketimi

enerji tüketimi

Günümüz az enerji tüketimi konusunda oldukça yenilikçi çözümler sunan ve bu konuya büyük önem veren markalara sahiptir. Prensip olarak büyük özen gösterdiği bu yaklaşım çevre dostu ürünleri beraberinde getirir. Çoğu ürünü bilinen az enerji tüketilen sınıflardan da daha tasarrufludur. Bu da ülkemizde en çok tercih edilen markalardan olmalarında etkili bir faktördür.

Bahsettiğimiz etkinin iki ana sebebi vardır. Birincisi, çevresel kaynaklarının değerinin git gide daha fazla bilinmesiyle oluşan toplumsal bilinçlenmedir. İkincisi ise tüketicilerin bütçesine doğrudan etki etmesi ve elektrik faturalarında yansır.

Özellikle bu yıllarda yağışların azalması ve su kaynaklarının sıkıntılı seviyelere gelmesi de bu konudaki bilinçlenme de etkili olmuştur. Haberler, gazete ve televizyonlar bu konuda daha fazla yayın yapmaktadır. İnsanlar doğal kaynakların zarar görmesiyle su sıkıntısı yaşanabileceğini ve bunun çok da uzak olmayan tarihlerde bile gerçekleşebileceğini düşünmektedir. Bu da su tasarrufu da sağlayan ürünlerin tercih edilmesinde etkilidir.

Son model çamaşır makinesi çeşitleri içinde etkileyici derecede enerji tüketimi konusunda büyük yol kat etmiş çeşitliliğe sahiptir. Üstelik, hem tasarrufu hem de yüksek performansı birlikte sağlayabilmektedir. Bunu hiç durmadan sürdürdüğü araştırmalar sayesinde başarabilmektedir.

yetkili servis
 Tambur ve Motor
 Enerji Tüketimi
 Kurutma İşlemi
 Dış Yüzeyler
 Deterjan
 Çeşitlilik
 Çalışma Şekli
 Battaniye Yıkama
 Ayaklıklar

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

çamaşır makinesi servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul