Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Dış Yüzeyler

dış yüzeyler

Tüm beyaz eşyalardaki gibi çamaşır makinelerinde de dış yüzeyler bazı hassasiyetlere sahiptir. Dolayısıyla temizlikleri de dikkatle ve belli kurallar çerçevesinde gerçekleşmelidir. Ağır kimyasal içeren temizleyiciler hasara neden olabilir.

Böyle bir sorun yaşamamak adına, her temizlik çeşidi için işe uygun olarak üretilmiş olan temizleyici ürünü kullanmak gerekir. Beyaz eşya servisi için yardım aldığınız teknik servis firmalarından dış yüzeylerin temizliği hakkında da bilgi alabilirsiniz. Böylece, hata yapma riskiniz en aza inmiş olur.

Bu tür cihazlarda renk seçeneklerinde aslında bir sınır yoktur. Görünen kısımlar yani yüzeyler istenilen her renkte olabilir. Fakat, en çok tercih edilen renk beyazdır. Temel olarak ilk neden göze hoş gelmesi gibi olsa da aslında özellikle ısıyı kullanan cihazlardaki beyaz rengin tercih edilme sebebi güneş ışınlarını yansıtma özelliğindendir. Yani yazın beyaz elbiseler tercih etmemizle aynı sebeptendir.

Metalik ve gri renkler de diğer tercih edilen renklerdendir. Ayrıca siyah yüzeylere sahip ürünler de oldukça asil bir görüntü sunarlar. Evlerimizde performans artı şıklığı bir arada sağlamayı istemek elbette hepimizin hakkıdır. Doğal olarak da özellikle görünen dış kısımların tasarımı bu konuda etkilidir.

yetkili servis
 Tambur ve Motor
 Enerji Tüketimi
 Kurutma İşlemi
 Dış Yüzeyler
 Deterjan
 Çeşitlilik
 Çalışma Şekli
 Battaniye Yıkama
 Ayaklıklar

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

çamaşır makinesi servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul