Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Deterjan

deterjan gözü

Temizliği ve bakımı can sıkabilen kısımların başında deterjan çekmeceleri gelir. Önem verilmediği zaman sonuca doğrudan etki ederler. Bu etki çamaşırlar üzerindeki deterjan kalıntıları şeklinde gözlenebileceği gibi farklı biçimlerde de oluşabilir. Çünkü, belli aralıklarla mutlaka temizlenmeleri gerekir.

Neyse ki, beyaz eşya markaları bu konuda da tüketicilerin imdadına yetişerek kendi kendisini temizleyen deterjan gözlerine sahip ürünleri geliştirmeye başlamışlardır. Bu da insan hayatına biraz daha konfor katarak sevmedikleri bir şeyi daha iş olmaktan çıkartacaktır.

Adı, işlevini en iyi şekilde tanımlayan bu bölümlere yumuşatıcı ve bazı diğer temizleyiciler de konulabilmektedir. En doğru kullanım şekilleri için yetkili servislerden bilgi istenebilir. İlk bakışta bu kısımlarda çeşitli sayıda gözler olduğu görülecektir. Üstlerinde genelde her modelde olduğu gibi, çeşitli yazılar ya da görsel uyarı ve kullanım işaretleri olabilir. Bunlar en doğru kullanım için tüketiciye yol gösterecekken asıl ayrıntılı bilgi için kılavuzlara başvurmak gerekir.

yetkili servis
 Tambur ve Motor
 Enerji Tüketimi
 Kurutma İşlemi
 Dış Yüzeyler
 Deterjan
 Çeşitlilik
 Çalışma Şekli
 Battaniye Yıkama
 Ayaklıklar

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

çamaşır makinesi servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul