Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Çeşitlilik

çeşitlilik

Beyaz eşyaların sahip olduğu çeşitlilik her evin ya da işyerinin ihtiyacının farklı olabilmesinden doğar. Kendi ihtiyacına göre özel olarak çamaşır makinesi tasarlatan fabrika ve iş yerleri dahi vardır. Bunların sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. Çünkü, elde yapılamayacak pek çok işlemi makineler rahatlıkla gerçekleştirebilir.

Yukarıda bahsettiğimiz konuya açıklık getirmek gerekirse, yüksek sıcaklıkta yıkama yapılması için belli olan bir dayanma gücüne sahip insan yeterli olmayabilir. Bu durumda devreye makineler girerek, o sıcaklıklara rahatlıkla dayanım gösterebilir. Çünkü, parçaları ona göre tasarlanmış ve oluşturulmuştur.

İşyerleri ve özel ihtiyaçlara yönelik tasarımların farklılıklara sahip olması zaten, normaldir. Ama, ev tipi çamaşır makinesi modelleri arasındaki çeşitlilik bile oldukça fazladır. Bunun da sebebi kullanım şeklinin yanında birey sayısı ve yaşam tarzıyla alakalıdır.

Sadece model konusunda değil aynı modelin farklı varyasyonlarında dahi farklı üretimler gözlemlenebilir. Çünkü, bazı modeller bütün özellikleri son derece üstün performans sağlayacak şekilde üretildiklerinde farklı kapasite ihtiyaçlarını da karşılayabilmeleri istenir. Bunun için de aynı modelin farklı özelliklere sahip versiyonları üretilerek çözüm sağlanır.

yetkili servis
 Tambur ve Motor
 Enerji Tüketimi
 Kurutma İşlemi
 Dış Yüzeyler
 Deterjan
 Çeşitlilik
 Çalışma Şekli
 Battaniye Yıkama
 Ayaklıklar

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

çamaşır makinesi servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul