Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Çalışma Şekli

çalışma şekli

Çamaşır makinelerinin çalışma şekli yıllar içinde değişiklikler göstermiş olsa da prensip olarak aynı ilkelere bağlı kalmaktadırlar. Merdaneli makinelerde de çevirme ve çalkalama yapılıyordu. Günümüzde ki teknoloji harikası cihazlarda da aynı yöntemler kullanılıyor. Farksa vakit ve daha da çok sonuçlarda göze çarpıyor.

temiz su bağlantılar yardımıyla çekilerek kullanıma hazır hale gelirken, temizleyiciler de deterjan gözünden cihaz içine çekiliyor. Bunlar çamaşırlarla karıştırılarak deterjanın suyla köpürmesi sağlanıyor. Köpüklerse sudan hafif olduklarından ve bir uçları kirlere yapıştığından bir çekme kuvveti doğuyor. Bu kuvvet sayesinde temizlik işlemi gerçekleşiyor.

Tabii bir de kir zerrelerini tutan köpükle birlikte suyun atılması işlemi var. Temiz suyun alındığı bağlantılar dışında her cihazın bir de giderle bağlantısı vardır. İşte boşaltım, bu bağlantılar aracılığıyla yapılır. Araya giren farklı fonksiyonlar ise programlama özellikleriyle alakalıdır. günümüzde kumaşın cinsini ve lekenin türünü dahi kendi tespit ederek programlamasını ona göre gerçekleştiren makinelerle karşılaşmak mümkündür.

Çalışma şekli açısından benzerlikler görünse bile, her ürünün kendine özel olan işlevleri bulunabilir. Tamir ve teknik servis aşamalarında bu farklar da göz önünde bulundurularak işlem yapılır.

yetkili servis
 Tambur ve Motor
 Enerji Tüketimi
 Kurutma İşlemi
 Dış Yüzeyler
 Deterjan
 Çeşitlilik
 Çalışma Şekli
 Battaniye Yıkama
 Ayaklıklar

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

çamaşır makinesi servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul