Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Kompresör

kompresör

Hemen her buzdolabının elektronik devresinde kompresör korunması için bir devre elemanı bulunur. Bu devre elemanının görevi, fazla gelen akımlara karşı kompresörün zarar görmesini önlemektir. Çünkü, aşırı gelecek olan akımlardan kaynaklanan riskler her elektronik cihaz için olduğu gibi buzdolapları için de mevcuttur.

Kompresör adlandırılan kısmın fazla yük altında kalması çeşitli problemlere sebep olabilir. Bu durumdan motor dahi etkilenebilir. Bu eleman burada devreye girerek bir nevi sigorta vazifesi üstlenir. Sigorta görevi görmesi yapısal benzerlikleri de beraberinde getirir. Anahtar gibi akımı kesebilir. Fakat, bunun için bir elektrik direnci sistemi kullanır.

Bu parçanın yapısı son derece basit olabilmekle beraber bazı durumlarda tamirat için yerinden çıkarılması gerekebilir. Bu aşamada en önemli konu enerji bağlantılarının iptal edilmesi gerçekleşmeden işlem yapmamaktır.

Bilindiği gibi ufak bir parçada meydana gelen hasar bile ileride artan problemler olarak karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla tüm önlemlerin zamanında ve uygun şekilde alınması gerekir. Bunu sağlamanın en kolay yolu ise teknik destek alarak işleri uzmanına bırakmaktır.

yetkili servis
 Marin
 Aydınlatma
 Gardırop Tipi
 Çekmece
 Eski Cihazlar
 Hizalamalar
 Kollar
 Kompresör

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Buzdolabı Servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul