Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Kollar

kollar

Buzdolabı kapaklarında yer alan kollar genellikle cihazların sol tarafına yerleştirilir. Kapaklar da doğal olarak sağa doğru açılır. Bunun sebebi insanların büyük çoğunluğunun sağ ellerini kullanmasıdır. Özel tasarlanmış olanlar dışındaki ürünler genele hitap eder ve her ayrıntı düşünülmeye çalışarak dizayn edilirler.

Kolların konumlandırıldığı yer gibi küçük bir ayrıntı bile, aslında tüketicinin ne kadar düşünüldüğünü gösteren bir işarettir. Devamlı bir gelişim söz konusu olmakla beraber sektör kesinlikle durağan değildir. Bilimsel araştırmaların getirdiği yenilikleri en etkili kullananların başında beyaz eşya sektörü gelmektedir.

Kapak üzerinde yer alan kollar, temizliği yapılırken tıpkı dış yüzeyler için olduğu gibi özel temizleyiciler kullanılmalıdır. Tutulup çekilerek kapağın açılmasının sıklığı tasarrufu da etkiler. İçeri girecek sıcak hava enerji kaybı anlamına gelir. Bu yüzden de sadece ihtiyaç duyulduğunda kullanılmalarında fayda vardır.

yetkili servis
 Marin
 Aydınlatma
 Gardırop Tipi
 Çekmece
 Eski Cihazlar
 Hizalamalar
 Kollar
 Kompresör

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Buzdolabı Servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul