Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Hizalamalar

hizalamalar

Hem ankastre ürünler hem de diğerleri için belirli ölçüler çerçevesinde kalması gereken hizalamalar dikkat edilerek hesaplanır. Çünkü, her beyaz eşya çeşidinin belirli yerleşim kurallarına göre montajı yapılmalıdır. Buzdolaplarında da aynı durum geçerlidir. Öncelikle, ısı yaymakta olan diğer beyaz eşyalarla arasındaki hizalamaya bakılır.

Isı yayan cihazların buzdolabından uzak konumlanmasının en büyük nedeni ürünlerin çalışma mantıklarıdır. Bir buzdolabı ısı transferi yöntemini uyguladığı ve içini soğuturken dışarı ısı yaydığı için, etrafındaki ısı ne kadar hızlı dağılırsa o kadar etkili bir performans sağlar. Dolayısıyla başka ısı kaynaklarına uzak durması gereklidir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz sebepten ötürü, çevresindeki yüzeylerle de arası belirlenerek hizalamalar yapılır. Dışarı çıkan ısının yayılabilmesi için yanlarında ve arkasında duvarla bir mesafe kalmalıdır. Aksi, halde soğutma işlemi daha fazla elektrik enerjisine mal olacaktır. Bunun önüne geçmek montaj kurallarına uymak kadar basittir. Bunu da teknik servisler uzman personelleriyle sizin için gerçekleştirirken sizi de bilgilendirebilirler.

Ankastre mutfaklarda yerleşim yerleri önceden belirlenmiş olabilir. Dolayısıyla bu işlemler için yapılabilecek olan tercih edilen ürünün boyutlarıdır. Var olan boşluktan ya da ayrılan yerden belli oranda daha küçük ebatlara sahip olan bir seçim yapmak direk gerekli mesafelerin bırakılmasına vesile olur.

yetkili servis
 Marin
 Aydınlatma
 Gardırop Tipi
 Çekmece
 Eski Cihazlar
 Hizalamalar
 Kollar
 Kompresör

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Buzdolabı Servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul