Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Eski Cihazlar

eski cihazlar

Bu alanda üretilmiş olan eski cihazlar, ilk piyasaya sürüldüklerinde hızla tüm insanlık için yayılmışlardır. Çünkü, sağladıkları etki oldukça verimlidir. Büyük bir rahatlık sağlayarak çok daha uzun süre yiyecekleri saklama olanağı sunmuştur. Fakat, 50 yıl önceki teknolojiyle günümüz teknolojisi elbette ki bir değildir. Bu da arada büyük farklar olmasına sebep olmaktadır.

Bir ürün icat edildikten sonra yıllar geçtikçe geliştirilerek yenilenebilir. Özellikle, beyaz eşya konusunda bu gelişim gözle görülür acayiplikler bile getirmektedir. Bundan 50 yıl önce bir buzdolabının içerisinde biten bir yiyeceğin yerine yenisini kendi kendine sipariş edebileceğini söyleseydik çok acayip gelirdi. Ama, bu gerçek oldu.

Eski cihazlar var oldukları döneme göre pek çok avantaja sahip olsalar da yeni modellerle kıyaslanamayacak dereceydiler. Bir kıyaslama yapmak aslında büyük haksızlık olacaktır. Çünkü, bilimin geldiği nokta önemli farklara sahiptir. Kısaca değinirsek en büyük gelişim elektriğin verimli kullanılması alanında oldu diyebiliriz.

Dondurucu bölümünün kullanımında da çok büyük farklılıklar meydana geldi. Eskiden düzenli olarak buz temizliği yapılan ürünler şimdi bu işlemleri kendi kendine yapabilecek seviyeye ulaştılar. Her geçen gün hayatımızı daha da kolaylaştıran yeniliklerle karşılaşmaktayız. Bunun karşılığında üstümüze düşen ise sahip olduğumuz eşyaları usulüne göre kullanarak daha uzun ömürlü olmalarını sağlamak.

yetkili servis
 Marin
 Aydınlatma
 Gardırop Tipi
 Çekmece
 Eski Cihazlar
 Hizalamalar
 Kollar
 Kompresör

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Buzdolabı Servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul