Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Çekmece

çekmece

Tüm ürünlerde olduğu gibi çekmece yerleşimi konusunda bilgiler ürünle birlikte verilen kullanma kılavuzlarında yer alır. İlaveten, çekmecelerin üzerine de eşitli uyarı ve bilgilendirme işaretleri konularak tüketiciye hatırlatılabilir. Bu hususun tasarruf açısından da önemi vardır. Çeşitli şekillerde ortaya çıkan bu önem oldukça büyüktür.

Birincil olarak gıdaların en ideal şekilde saklanması gerekir. Bunun için özelleştirilmiş olan çekmeceler bu süreyi mümkün olduğunca uzatacaktır. Bu da daha sağlıklı bir tüketimi beraberinde getirerek kullanıcılara yarar sağlar.

Diğer bir nokta da enerji tasarrufu açısındandır. Çekmeceler yerleşimi yapılırken sık kullanılan gıdalar ön tarafa daha az kullanılanlar alt ya da daha arkaya konulmalıdır. Çünkü, alırken geçen süre kapağın açık kalma süresini belirleyecek ve içeri ısı girme süresi değişecektir.

Bilinçli olarak yapılan bir yerleşim kullanım kolaylığına da olumlu yönde etki sağlar. Bu etkinin getireceği en büyük güzellik yine tüketici için olacaktır. Çünkü, gıda maddelerinin bozularak atılma olasılı ve ziyan olma ihtimali azalarak bütçeye katkı sağlayacaktır.

yetkili servis
 Marin
 Aydınlatma
 Gardırop Tipi
 Çekmece
 Eski Cihazlar
 Hizalamalar
 Kollar
 Kompresör

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Buzdolabı Servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul