Beyaz Eşya Servisi

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Teknik Destek Periyodik Bakım İletişim

Beyaz Eşya Servisi

 Buzdolabı
 Çamaşır Makinesi
 Ocaklar
 Kuzineli Fırın
 Elektrik Süpürgesi
 Buz Makinası
 Bulaşık Makinesi
 Klima

Aydınlatma

buzdolabı aydınlatma

Gıda soğutucularında kullanılmakta olan led aydınlatma sistemleri sebze ve meyvelerin ömrünü uzatmak için dahi kullanılabilmektedir. Bu da bilimsel yeniliklerin sağlandığı çalışmalardan kaynaklanan bir gelişmedir. İnsanların daha fazla faydalanabilmeleri amacıyla yapılan araştırmaların hiç bir zaman sonu gelmeyecek gibidir. Zaten, beklenen de budur.

İçeride yer alan gıda maddelerini, yiyecek ve içecekleri her an rahatlıkla bulabilmemiz amacıyla buzdolaplarında bir aydınlatma sistemi bulunur. Bu sistemin en büyük özelliği kapağın açılmasına bağlı bir sensörle çalışmasıdır. Yani, kapak açıldığı zaman lamba yanar ve kapatıldığında söner.

Bu durumun kontrolü nasıl sağlanabilir diye düşünebilirsiniz. Fakat buzdolabı üreticileri bunu sizden önce düşünmüşlerdir. Kapak kapanınca lambanın da kapandığından emin olmanın yolu elbette içeri kamera koymak olmamalıdır. Bu nedenle sensörler özel olarak ayarlanmışlardır. Kapanma işlemi tam gerçekleşmeden ışık sönecek ve aradan baktığımızda bunu görmemize imkan sağlayacak şekilde tasarım yapılır.

Belki de bahsettiğimiz bu konu çok ufak bir ayrıntı olabilir. Ama, önemi geniş bir bakış açısında kolayca anlaşılacaktır. Çünkü, bize gösterdiği şey ayrıntılara ne derece önem verildiğidir. Hayatı kolaylaştırmak adına her adım özenle atılır.

yetkili servis
 Marin
 Aydınlatma
 Gardırop Tipi
 Çekmece
 Eski Cihazlar
 Hizalamalar
 Kollar
 Kompresör

Avrupa Yakası Telefon:
(0212) 358 02 02

Anadolu Yakası Telefon
(0216) 573 23 13

Cep Telefonu
(0532) 403 22 00

Buzdolabı Servisi

Sitemizde yer alan görseller, logolar ve markalar tanıtım amaçlı kullanılmış olup, bahsedilen firmaların tescilli markalarıdır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Yetkili Servis desteği almak için o markanın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.
Firmamız özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır.

© Beyaz Eşya Servisi - İstanbul